Strona główna » Aktualności klubowe » Powrót licznika odwiedziń

Powrót licznika odwiedziń

Miło mi poinformować iż wrócił licznik odwiedzin na naszą stronę po dwóch lata jego nie obecności.
Powodem braku licznika była awaria bazy danych modułu statystycznego. Administratorowi strony po ciężkich boja udało się odnaleźć kopię bazy którą dało by się naprawić i dokonał tej naprawy.
Niestety brak jest statystyk za ostanie 19 miesięcy, ostatni wpis w bazie danych statystycznych pochodzi z 31 sierpnia 2014r (tego dnia też baza uległa awarii) , następny jest z dziś 🙁
Niemniej stare wpisy się zachowały i licznik konstytuuje swoje działanie od miejsca tam gdzie skończył czyli na wartości 25 838 ! – gratuluję wszystkim użytkownikom strony.
Chciałem też poinformować iż licznik wskazuje odwiedziny unikalne w ujęciu dobowym. tzn ,że jeżeli ktoś jednego dnia odwiedził stronę raz to każda  następna wizyta w ciągu tej samej doby nie jest zliczana. Jest za to zliczana inna statystyka każde odsłonięcie każdej podstrony naszego serwisu i ten licznik obecnie wskazuje :  246 990 !
 
Patrząc jak rozwijały się statystyki można przypuszczać, ze gdyby licznik działał cały czas były by one co najmniej dwa razy większe.
Zachęcam wszystkich gorąco do dalszego korzystania z naszego serwisu.
 
Administrator
 
 
 

Aktualności klubowe

Brak komentarzy to “Powrót licznika odwiedziń”

Leave a Reply

(required)

(required)