Strona główna » Aktualności klubowe » 30 Maraton Wrocławia

30 Maraton Wrocławia


16 września 2012 r. o godz. 9 wystartował jubileuszowy 30 Hasco – Lek  Maraton Wrocław, w którym wystartowało ponad 4700 biegaczy.
Po raz pierwszy jako Klub Krwiodawców zostaliśmy zaproszeni do pomocy organizacyjnej w tak wielkim przedsięwzięciu. Na półmetku prowadziliśmy sprawozdanie z tego co działo się od startu do mety poprzez nagłośnienie, które użyczyła nam Rada Osiedla Brochów. W trakcie trwania biegu Prezes naszego Klubu udzielił pierwszej pomocy jednemu z uczestników. Wygrał Edwin Kirui z Kenii. Dobiegł do mety w czasie 2:15:33.
My też tam byliśmy i jako Międzyzakładowy Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy PKP Wrocław Główny pod patronatem PKP Intercity S.A. wraz z  „MIASTEM W FORMIE”  zabezpieczaliśmy  “Miasteczko Zdrowia Centrum Przyjaciół Maratonu” usytuowane w Parku Zachodnim (koło przychodni Creator) przy ul.Lotniczej-100 m od  Półmetka Trasy Maratonu.  Prowadziliśmy punkt informacyjny dot. Honorowego Krwiodawstwa,  a dzięki PKP Intercity mogliśmy uhonorować odwiedzających drobnymi gadżetami.
W tym miejscu należą się wyjątkowe podziękowania osobom z naszego Klubu, które poświęciły cały dzień od świtu do późnego popołudnia  przy budowie i obsłudze :”Miasteczka Zdrowia Centrum Przyjaciół Maratonu” tj:
 
–        Andrzejowi GRĘBLI –  Prezesowi Klubu  –  pracownikowi Sekcji Handlowej
PKP Intercity S.A.  we Wrocławiu
–        Andrzejowi  SIKORSKIEMU –  Członkowi Klubu oraz Naczelnikowi Sekcji  Handlowej  PKP Intercity  S.A. we Wrocławiu
–        Bolesławowi  DOLNEMU –  Członkowi Zarządu Klubu  –  pracownikowi „DOLKOM” we Wrocławiu
–        Grzegorzowi  KAŁUŻY –  Członkowi Klubu  –  pracownikowi
3 M  Poland  Sp. z O. O.  Oddział we Wrocławiu
 
Do zobaczenia  na  31  Maratonie Wrocławia  –  już za rok.
 
Zdjęcia z Maratonu w Galerii.
 
 

Aktualności klubowe

2 komentarze to “30 Maraton Wrocławia”

 1. Zarząd Klubu HDK

  Pragnę poinformować że nas jako Klub Krwiodawców spotkał szczególny zaszczyt, DYREKTOR 30 – JUBILEUSZOWEGO HASCO – LEK WROCŁAW MARATONU – P. Jerzy KOSA zaprosił nas do Grona organizacyjnego tegoż przedsięwzięcia. Serdecznie wszystkich chętnych zapraszam do pomocy w tym szczególnym wydarzeniu.
  Pozdrawiam:
  Andrzej GRĘBLA
  P R E Z E S
  Międzyzakładowego Klubu
  Honorowych Dawców Krwi PCK
  przy PKP Wrocław Główny

 2. Grzegorz Kałuża

  Ojjjjj działo się działo 😀 Zbudowaliśmy mega atmosferę na tymże wydarzeniu 🙂

Leave a Reply

(required)

(required)