Strona główna » Aktualności klubowe » U Pani prof. Alicji Chybickiej

U Pani prof. Alicji Chybickiej


28.02.2012r. Pracownicy Sekcji Handlowej  PKP Intercity we Wrocławiu w osobach:
–      Andrzej  SIKORSKI  –  Naczelnika Sekcji
–      Wioletta  POGODA –  Dyspozytor Drużyn Konduktorskich
–      Andrzej  GRĘBLA  –  Pracownik Sekcji i  Prezes HDK PKP
po raz  kolejny odwiedzili dzieci w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu kierowanej przez prof. Alicję Chybicką i przekazali im maskotki, słodycze, materiały piśmienne i kolorowanki.Dużą frajdę sprawiły dzieciom  maskotki:  zając, oraz pluszowy pies  w krawacie i czapce Intercity.
Na zakończenie wizyty – Pani Profesor  podziękowała Pracownikom  Sekcji Handlowej PKP Intercity i maszynistom Sekcji Eksploatacji Taboru za to że po raz kolejny sprawili dużo radości chorym dzieciom.
Podziękowała również wszystkim pracownikom PKP, oraz Towarzystwu Przyjaciół Kolei za to że z okazji Dnia Dziecka w roku ubiegłym grupa dzieci została zaproszona na wycieczkę wagonami retro  na trasie Wrocław Gł. – Jelcz Laskowice – Wrocław Gł. Dzieci  miło wspominały tę wyjątkową podróż.
W ramach podziękowania dzieci wręczyły odwiedzającym wykonany własnoręcznie obrazek.
W imieniu Pracowników – Naczelnik Sekcji Andrzej Sikorski obiecał, że takie wizyty w przyszłości będą kontynuowane, a Andrzej Grębla, który jest również Prezesem Międzyzakładowego Klubu Krwiodawców poinformował, że osoby reprezentujące  w dniu dzisiejszym pracowników Sekcji, są także honorowymi dawcami krwi, którzy rozumieją i są blisko tych, którzy często potrzebują bezcennego Leku – Krwi.
 
Kilka zdjęć z wizyty w galerii.
.
 

Aktualności klubowe

Brak komentarzy to “U Pani prof. Alicji Chybickiej”

Leave a Reply

(required)

(required)