Strona główna » Aktualności klubowe » Już niedługo Jubileusz

Już niedługo Jubileusz

3 kwietnia 2010

25-lecie-na stronę

Pragnę poinformować iż dnia 08.05.2010r na obiekcie kompleksu sportowo – rekreacyjnego M.C.S. Wrocław “ORLIK” na Brochowie przy ul. Wiaduktowej odbędzie się impreza plenerowa z okazji jubileuszu 25-lecia naszego Klubu HDK z wieloma atrakcjami.

 

 

 

Więcej informacji tutaj.

Aktualności klubowe , , , ,

One Comments to “Już niedługo Jubileusz”

  1. Andrzej Grębla - Prezes Klubu HDK PCK przy PKP Wrocław Główny

    Szanowni Państwo – odbyło się Uroczyste spotkanie z Okazji Jubileuszu 25 – lat naszego Klubu. Bardzo dziękuję Zarządowi Klubu tj. Włatkowi, Bolkowi, Jurkowi oraz Bogusi a w szczególności Jackowi za wyjątkową pomoc logistyczną i organizacyjną. Jesteście wielcy.
    Dziękuję Andrzejaowi Sikorskiemu oraz Leszkowi Kopciowi i zespołowi “DO CZASU”. Niebawem na stronie internetowej zostanie opublikowane sprawozdanie oraz zdięcia. Dziękuję wszystkim Organizacjom Związkowym oraz Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa.
    Pozdrawiam – Andrzej Grębla – Prezes Klubu HDK PCK

Leave a Reply

(required)

(required)