Strona główna » Aktualności klubowe » Nasz klub został odznaczony

Nasz klub został odznaczony

5 października 2009

dyplom2009-3

.

Nasz klub 2 października 2009  został odznaczony Odznaką Honorową PCK II Stopnia , przez Kapitułę Odznaki Honorowej w uznaniu za zasługi na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża

.

.

Dyplom w pełnym rozmiarze można zobaczyć po kliknięciu w zdjęcie obok

 

 

 

.

Aktualności klubowe , , , , , , , , ,

One Comments to “Nasz klub został odznaczony”

  1. Jacek Mikołajczyk

    Witam serdecznie!
    Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża II-go Stopnia, którą został odznaczony nasz Klub, jest bardzo zaszczytnym wyróżnieniem. Jest to dowód na to, że nasza działalność jest dostrzegana i doceniana w szerszych gremiach. Myślę, że to dobrze, bo otrzymane wyróżnienie zobowiazuje nas do dalszej pracy społecznej dla rozwoju idei czerwonokrzyskiej ze szczególnym uwględnieniem Honorowego Krwiodawstwa.
    Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Reply

(required)

(required)