Strona główna » Aktualności klubowe » Spotkanie z Michałem Jarosem, Posłem na Sejm RP

Spotkanie z Michałem Jarosem, Posłem na Sejm RP

23 września 2009

W DNIU 21 WRZEŚNIA 2009r odbyło się spotkanie z Michałem Jarosem w Biurze Poselskim we Wrocławiu.

W trakcie spotkania omawiano sprawy dotyczące Ruchu Honorowego Krwiodawstwa, oraz rolę tego Ruchu w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami „EURO – 2012”.

Następnie przedstawiciele Klubu HDK PCK zaprosili Posła Michała JAROSA do składu Honorowego Komitetu Organizacyjnego „ Jubileuszu 25 – lecia ” Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Dolnośląskim Zakładzie Przewozów Regionalnych PKP we Wrocławiu.

Poseł przyjął Honorowy Patronat nad tym Jubileuszem.

Bardzo miłym zaskoczeniem było dla nas to że Poseł RP Michał JAROS złożył deklarację Członkostwa wstąpienia do naszego Klubu HDK PCK.

Zaznaczył, że jest czynnym honorowym dawcą krwi i był jednym ze studentów którzy na Uczelniach Wrocławskich przed laty ruszyli z „Wampiriadą”, która wśród Studentów kontynuowana jest do dnia dzisiejszego.

Pokaz slajdów  ze spotkania, tradycyjnie dostępne po kliknięciu zdjęcia a opis tutaj

WSZYSTKIE ZDJĘCIA NA STRONIE  UMIESZCZONE SĄ  ZA ZGODĄ  POSŁA  MICHAŁA JAROSA.

Aktualności klubowe , , , , , , , , ,

One Comments to “Spotkanie z Michałem Jarosem, Posłem na Sejm RP”

  1. Jacek Mikołajczyk

    Witam serdecznie!
    To duży zaszczyt dla naszego Międzyzakładowego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy PKP Wrocław Główny mieć w swoich szeregach Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Nie spotkałem się ze statystykami w tym zakresie, ale przypuszczam, że klubów HDK, które w swoich szeregach mają Posła na Sejm RP jest bardzo mało, o ile wogóle takie Kluby są 🙂
    Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Reply

(required)

(required)