Strona główna » Aktualności klubowe » 20-lecie Klubu 2005

20-lecie Klubu 2005

30 czerwca 2009

 

 

W dniu 19.11.2005r. w świetlicy Dworca PKP Wrocław-Brochów odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 20-lecia powstania naszego Klubu HDK.

Aby obejrzeć pokaz slajdów  kliknij na zdjęcie obok.

 

 

 

.

Aktualności klubowe , , , , , , , , ,

One Comments to “20-lecie Klubu 2005”

  1. Jacek Mikołajczyk

    Witam serdecznie!
    W końcu udało mi się “dokopać” do tych historycznych już zdjęć z uroczystości 20-lecia naszego Klubu HDK. Historycznych chociażby z tego względu, że niektórych osób już brakuje wśród nas (*). Świetna ekspozycja, która jest dowodem na to, że warto robić zdjęcia dokumentujące naszą działalność. Żadna forma pisemna nie odda atmosfery panującej w danym momencie w taki sposób, jaki pozwala na to zdjęcie. Dziękuję pomysłodawcom oraz moderatorowi strony za jej aktualizowanie. Świetna sprawa!
    Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Reply

(required)

(required)