Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
1 + 3=

(133)
>
(133) musi
Sat, 12 August 2017 11:45:38 +0000
url 

bardzo ładne zdjęcie

(132) adeq
Tue, 8 August 2017 10:20:21 +0000
url 

takie to piękne

(131) Robert
Mon, 24 July 2017 09:02:35 +0000
url  email

Uwielbiam takich ludzi! Nic nie muszą, ale robią i robią to z myślą o innych. Jak dla mnie jesteście bohaterami! :)

(130) podroznik
Thu, 27 April 2017 05:41:45 +0000
url 

pozdawiam dawców! kawał dobrej roboty

(129) turysta
Sun, 26 March 2017 16:50:59 +0000
url 

Wrocław piękne miasto...

(128) dawid
Thu, 9 March 2017 07:50:27 +0000
url 

działacie w słusznej sprawie!

(127) borut
Tue, 3 January 2017 17:44:11 +0000
url 

top of list!

(126) ragga
Wed, 23 November 2016 10:02:46 +0000
url 

Świetna strona

(125) Jola
Tue, 22 November 2016 12:51:02 +0000
url 

Uratowaliście mi życie! Dziękuję!

(124) Andrzej Grębla
Sat, 16 April 2016 07:20:26 +0000
email

Bardzo Dziękuję wszystkim którzy w dniu 15 kwietnia 2016 r. przybyli i oddali Honorowo Krew – najcenniejszy lek. DZIĘKUJĘ :) Zapraszam na kolejne "AKCJE" przed Dworcem PKP Wrocław Głównym.

>